Twój adres e-mail został dodany.

Dziękuję!

Teraz możesz pobrać rozdział mojego e-booka

„Skąd wiesz, czy dobrze jesz? Ćwiczenia z jedzenia”

E-book to dopiero początek Twojej podróży po zdrowie i dobre samopoczucie.

Pomaganie innym to moja misja. Kocham to robić
i cieszy mnie każda kolejna zdrowa osoba. Oto co myślą o mojej pracy.

Konsultacje z panią Jagodą to coś więcej niż typowe rozpisanie diety. Do skorzystania z konsultacji skłoniło mnie jej holistycznie podejscie do zdrowia, wykorzystanie tradycyjnej medycyny chińskiej, czyli poszukiwanie źródła problemu. Bardzo mi pomogla, polecam wszystkim!

Magda

Idealna dietetyczka dla kogoś takiego jak ja, kto wierzy w dietę intuicyjną, interesuje się medycyną wschodnią i szuka połączeń między ciałem, emocjami i dietą. Bardzo podoba mi się takie holistyczne spojrzenie na człowieka, uważne słuchanie i wyczuwanie energii, szukanie rozwiązań adekwatnych do potrzeb i możliwości, bardzo indywidualnie i z dużym zrozumieniem. Dostałam wiele cennych wskazówek, przepisów  i wyszłam z poczuciem, że moja intuicja działa całkiem ok i że nie muszę aż tak dużo wysiłku włożyć, żeby czuć się dobrze  i wspierać ciało w zdrowieniu i powrocie do równowagi.

Agata

Proponuję Ci

w

stały kontakt

Po konsultacji otrzymasz maila z zaleceniami dietetycznymi. Jestem dostępna w przypadku wątpliwości na Messengerze, możesz zawsze zadzwonić i dopytać o szczegóły.

}

oferty specjalne

Moi podopieczni korzystają z fragmentów moich e-booków, plannerów, otrzymują przepisy, a przede wszystkim o wszystkich nowościach wiedzą pierwsi!

U

Łatwy dostęp do usług

Wszystkie płatności możesz robić poprzez stronę www, otrzymasz maile z dzienniczkiem, kwestionariuszem przed konsultacją, a także dostęp do kartoteki on-line przy wykupie jadłospisu. Wizyty rezerwujesz również online.