Wykup pierwszą konsultację ze zniżką i odbierz e-booka o tym jak zmienić nawyki żywieniowe w prezencie. Wartość e-booka - 98 zł.

E-book do każdej pierwszej konsultacji w prezencie.

Dzięki poradnikowi „Ćwiczenia z jedzenia”
ogarniesz i wdrożysz zdrowe nawyki żywieniowe.

W e-booku znajdziesz:

  • wiedzę o żywieniu i odżywianiu
  • 10 głównych barier, które utrudniają zmianę diety
  • 10 metod autodiagnozy swojego ciała
  • 10 najważniejszych nawyków żywieniowych
  • Plany na zmiany – rozdział pełen ćwiczeń, tabel, checklist, planerów
  • Case study: Przykłady, które pokażą Ci jak w praktyce nasze ciało komunikuje swoje potrzeby.

Skąd wiesz czy dobrze jesz?

  • Co z tego, że weganizm jest najlepszy, skoro może akurat nie dla Ciebie?
  • Co z tego, że może i dobrze byłoby brać witaminy, bo tak wszyscy mówią i piszą – skoro nie wiesz jakie?
  • Co z tego, że pięć posiłków jest wciąż a’la mode skoro akurat Tobie to nie służy?
  • Może i już wiesz co jesz, ale czy wiesz po co?

E-book o wartości 98 zł przy zakupie konsultacji
za 150 zł jest w prezencie!

1

O autorze

Jagoda Dąbrowska jest kwalifikowanym biotechnologiem medycznym ze specjalizacją w immunologii (parazytologii) oraz dietetykiem.  Pracuje z diagnostyką zachodu, medycyną chińską, medycyną komórkową. Prowadzi warsztaty dla dzieci i dorosłych, specjalistyczne konsultacje indywidualne i rodzinne. Uczy jak słuchać się swojego ciała, jak gotować smaczniej, ciekawiej, zdrowiej i zgodnie z medycyną chińską. Swoim Klientom wytycza ścieżki powrotu do zdrowia zgodne z ich potrzebami, swoją wiedzą i doświadczeniem.

Konsultacje z panią Jagodą to coś więcej niż typowe rozpisanie diety. Do skorzystania z konsultacji skłoniło mnie jej holistycznie podejscie do zdrowia, wykorzystanie tradycyjnej medycyny chińskiej, czyli poszukiwanie źródła problemu. Bardzo mi pomogla, polecam wszystkim!

Magda

Idealna dietetyczka dla kogoś takiego jak ja, kto wierzy w dietę intuicyjną, interesuje się medycyną wschodnią i szuka połączeń między ciałem, emocjami i dietą. Bardzo podoba mi się takie holistyczne spojrzenie na człowieka, uważne słuchanie
i wyczuwanie energii, szukanie rozwiązań adekwatnych do potrzeb i możliwości, bardzo indywidualnie i z dużym zrozumieniem. Dostałam wiele cennych wskazówek, przepisów
i wyszłam z poczuciem, że moja intuicja działa całkiem ok i że nie muszę aż tak dużo wysiłku włożyć, żeby czuć się dobrze
i wspierać ciało w zdrowieniu i powrocie do równowagi.

Agata

Jak mogę umówić konsultację z pakietu?

Informację o sposobie rezerwacji otrzymasz mailem zaraz po zakupie i opłaceniu zamówienia. Wszystko zrobisz online: od zamówienia, przez płatność aż po rezerwację terminu spotkania i pliki do pobrania przed wizytą.

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście, na życzenie wystawiam faktury.

Czy mogę dokonać zwrotu pakietu?

Po otrzymaniu pakietu nie ma możliwości jego zwrotu, co szczegółowo opisuje regulamin sklepu. Natomiast jeśli jesteś niezadowolony z zakupu lub przebiegu konsultacji odezwij się do mnie, reklamację przyjmuję :).

Czym się różni ten e-book od innych na rynku?

To pierwszy, holistyczny e-book o żywieniu. Zawiera moją wiedzę dietetyczną, immunologiczną, ale także doświadczenie wyniesione z terapii Gestalt, z pracy z własnym ciałem. W e-booku jest blisko 90 stron, w tym ćwiczenia pokazujące jak pracować ze swoim ciałem, praktyczne porady wynikające z mojego 25-letniego doświadczenia.

Czy jestem w stanie poradzić sobie samodzielnie ze zmianą diety?

To wszystko zależy od Twojej sytuacji. Jeśli nie masz wielkich kłopotów ze zdrowiem, wystarczy, że poznasz swoje potrzeby, spotkasz się na konsultacjach – i samodzielnie wprowadzisz zmiany. Jeśli masz problemy ze zdrowiem, motywacją – to wtedy możesz potrzebować więcej spotkań. Mój e-book da Ci zestaw ważnych, prostych ćwiczeń, dzięki którym wprowadzanie zmian będzie łatwiejsze.